Fotogalerie

Speciální úprava vozu Kodiaq

ŠKODA Park Valašská Rally 2017

Testování Sport Garage

Testování týmu Sport Garage.

Touareg Club 4x4 Academy

Touareg Club 4x4 Academy opět vyzkoušel polygony v našem areálu. Tentokrát i za účasti nového vozu VW Amarok V6 2016.

ŠKODA 4x4 Fleet Workshop 2016

"ŠKODA 4x4 Fleet Workshop 2016" plně využila náš areál. Prostor Hotelu Relax (konferenční sál a restaurace), asfaltové dráhy v areálu, simulaci průjezdu zatáčkou na vodě, aktivní brždění, SUV i offroad polygony, catering a možnost prohlídky nového vozu ŠKODA Kodiaq.

Test Drive

Fotoreportáž z akce Test Drive - opět se můžete přesvědčit, že jsme schopni zajistit akce nejen nás v areálu a nebojíme se třeba vyjet i objevovat krásy středočeského kraje..

PHYSTER

Koncem září jsme pořádali další event s motoristickou tématikou. Opět se největšímu zájmu těšil náš offroad polygon, pozadu ale nezůstaly ani čtyřkolky, buggyna a Mini Cooper RX. Lámete si hlavu nad tím, kde uspořádat firemní teambuilding? Třeba vám bude akce PHYSTER inspirací. :)

25. výročí SaM Česká Lípa

Organizujeme eventy i mimo náš areál. Náš dlouholetý klient nás oslovil s nabídkou uspořádání narozeninové oslavy v jejich areálu. Jak se na fotkách můžete přesvědčit - hostesky, několikapatrový dort, květinové dekorace a celodenní catering...vše dokážeme! Jako moderátora jsme doporučili skvělého…
Přejít na stránku: 1 2 3 4

Partneři

Zavřít